Αρησ Παοκ 1-0 - LIVE: Άρης - ΠΑΟΚ 1-0 (Τελικό) | Filathlos.gr | Το : Τα τελευταία λεπτά ήταν δραματικά με τον άρη να πιέζει τον παοκ αλλά να δεν βρήκε το γκολ της ισοφάρισης.

Ενα γκολ του σβαμπ στο ξεκίνημα του ντέρμπι της θεσσαλονίκης χάρισε στον παοκ ένα πολύτιμο τρίποντο στη μάχη με τον συμπολίτη αρη . Διαβάστε την ανάλυση του αγώνα εδώ . Στο 69' ο παοκ πήρε το προβάδισμα στο ντέρμπι της θεσσαλονίκης με τον σβαμπ να ευστοχεί στο πέναλτι που υποδείχθηκε μέσω var. Τα τελευταία λεπτά ήταν δραματικά με τον άρη να πιέζει τον παοκ αλλά να δεν βρήκε το γκολ της ισοφάρισης.

Τα τελευταία λεπτά ήταν δραματικά με τον άρη να πιέζει τον παοκ αλλά να δεν βρήκε το γκολ της ισοφάρισης. Άρης - παοκ, φωτο-προϊστορία, μέρος Î' - www.aris.re
Στο 69' ο παοκ πήρε το προβάδισμα στο ντέρμπι της θεσσαλονίκης με τον σβαμπ να ευστοχεί στο πέναλτι που υποδείχθηκε μέσω var. Τα τελευταία λεπτά ήταν δραματικά με τον άρη να πιέζει τον παοκ αλλά να δεν βρήκε το γκολ της ισοφάρισης. Διαβάστε την ανάλυση του αγώνα εδώ . Ενα γκολ του σβαμπ στο ξεκίνημα του ντέρμπι της θεσσαλονίκης χάρισε στον παοκ ένα πολύτιμο τρίποντο στη μάχη με τον συμπολίτη αρη .

Τα τελευταία λεπτά ήταν δραματικά με τον άρη να πιέζει τον παοκ αλλά να δεν βρήκε το γκολ της ισοφάρισης. Διαβάστε την ανάλυση του αγώνα εδώ . Ενα γκολ του σβαμπ στο ξεκίνημα του ντέρμπι της θεσσαλονίκης χάρισε στον παοκ ένα πολύτιμο τρίποντο στη μάχη με τον συμπολίτη αρη . Στο 69' ο παοκ πήρε το προβάδισμα στο ντέρμπι της θεσσαλονίκης με τον σβαμπ να ευστοχεί στο πέναλτι που υποδείχθηκε μέσω var.

Διαβάστε την ανάλυση του αγώνα εδώ . Τα τελευταία λεπτά ήταν δραματικά με τον άρη να πιέζει τον παοκ αλλά να δεν βρήκε το γκολ της ισοφάρισης. Στο 69' ο παοκ πήρε το προβάδισμα στο ντέρμπι της θεσσαλονίκης με τον σβαμπ να ευστοχεί στο πέναλτι που υποδείχθηκε μέσω var. Ενα γκολ του σβαμπ στο ξεκίνημα του ντέρμπι της θεσσαλονίκης χάρισε στον παοκ ένα πολύτιμο τρίποντο στη μάχη με τον συμπολίτη αρη .

Ενα γκολ του σβαμπ στο ξεκίνημα του ντέρμπι της θεσσαλονίκης χάρισε στον παοκ ένα πολύτιμο τρίποντο στη μάχη με τον συμπολίτη αρη . Άρης - παοκ, φωτο-προϊστορία, μέρος Î' - www.aris.re

Στο 69' ο παοκ πήρε το προβάδισμα στο ντέρμπι της θεσσαλονίκης με τον σβαμπ να ευστοχεί στο πέναλτι που υποδείχθηκε μέσω var.

Στο 69' ο παοκ πήρε το προβάδισμα στο ντέρμπι της θεσσαλονίκης με τον σβαμπ να ευστοχεί στο πέναλτι που υποδείχθηκε μέσω var. Ενα γκολ του σβαμπ στο ξεκίνημα του ντέρμπι της θεσσαλονίκης χάρισε στον παοκ ένα πολύτιμο τρίποντο στη μάχη με τον συμπολίτη αρη . Τα τελευταία λεπτά ήταν δραματικά με τον άρη να πιέζει τον παοκ αλλά να δεν βρήκε το γκολ της ισοφάρισης. Διαβάστε την ανάλυση του αγώνα εδώ .

Διαβάστε την ανάλυση του αγώνα εδώ . Ενα γκολ του σβαμπ στο ξεκίνημα του ντέρμπι της θεσσαλονίκης χάρισε στον παοκ ένα πολύτιμο τρίποντο στη μάχη με τον συμπολίτη αρη . Τα τελευταία λεπτά ήταν δραματικά με τον άρη να πιέζει τον παοκ αλλά να δεν βρήκε το γκολ της ισοφάρισης. Στο 69' ο παοκ πήρε το προβάδισμα στο ντέρμπι της θεσσαλονίκης με τον σβαμπ να ευστοχεί στο πέναλτι που υποδείχθηκε μέσω var.

Τα τελευταία λεπτά ήταν δραματικά με τον άρη να πιέζει τον παοκ αλλά να δεν βρήκε το γκολ της ισοφάρισης. Συνεχίζει το... κρεσέντο του ο Κουλούρης (vid) - Sfina.gr

Τα τελευταία λεπτά ήταν δραματικά με τον άρη να πιέζει τον παοκ αλλά να δεν βρήκε το γκολ της ισοφάρισης. Ενα γκολ του σβαμπ στο ξεκίνημα του ντέρμπι της θεσσαλονίκης χάρισε στον παοκ ένα πολύτιμο τρίποντο στη μάχη με τον συμπολίτη αρη . Στο 69' ο παοκ πήρε το προβάδισμα στο ντέρμπι της θεσσαλονίκης με τον σβαμπ να ευστοχεί στο πέναλτι που υποδείχθηκε μέσω var. Διαβάστε την ανάλυση του αγώνα εδώ .

Αρησ Παοκ 1-0 - LIVE: Άρης - ΠÎ'ΟΚ 1-0 (Τελικό) | Filathlos.gr | Το : Τα τελευταία λεπτά ήταν δραματικά με τον άρη να πιέζει τον παοκ αλλά να δεν βρήκε το γκολ της ισοφάρισης.. Τα τελευταία λεπτά ήταν δραματικά με τον άρη να πιέζει τον παοκ αλλά να δεν βρήκε το γκολ της ισοφάρισης. Στο 69' ο παοκ πήρε το προβάδισμα στο ντέρμπι της θεσσαλονίκης με τον σβαμπ να ευστοχεί στο πέναλτι που υποδείχθηκε μέσω var. Ενα γκολ του σβαμπ στο ξεκίνημα του ντέρμπι της θεσσαλονίκης χάρισε στον παοκ ένα πολύτιμο τρίποντο στη μάχη με τον συμπολίτη αρη . Διαβάστε την ανάλυση του αγώνα εδώ .

Τα τελευταία λεπτά ήταν δραματικά με τον άρη να πιέζει τον παοκ αλλά να δεν βρήκε το γκολ της ισοφάρισης αρησ παο. Διαβάστε την ανάλυση του αγώνα εδώ .